14.09.2020
★★★★★ КОНСУЛТАНТ ПО ПРОДАЖБИ НА АПАРТАМЕНТИ НОВО СТРОИТЕЛСТВО, МИРЕЛА ЕООД
Месторабота София, бул. България 81В (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 2000 BGN (Нето)

КОНСУЛТАНТ ПО ПРОДАЖБИ НА АПАРТАМЕНТИ НОВО СТРОИТЕЛСТВО

Търсим брокер-консултант за работа по проекти ново строителство и продажба на апартаменти в строеж.

Предлагаме:
1. Безсрочен трудов договор с твърда работна заплата + % от реализираните сделки. Договорът се сключва след едномесечно обучение.
или
2. Граждански договор при гъвкаво работно време и заплащане на висок % от реализираните сделки.
3. Реални възможности за висок годишен доход, в пъти над средния за страната.
4. Повишаване на квалификацията в лицензиран център за професионално обучение МИРЕЛА.
5. Възможности за кариерно израстване и преминаване на ръководна позиция.

Изискванията към кандидатите са:
  • висше образование;
  • английски език;
  • личен автомобил;
  • опит в продажбите и работата с клиенти;
  • предимство е образование по архитектура или опит в строително-инвестиционния процес.
Вашите задължения:
  • контакти със строители и инвеститори;
  • презентиране на недвижими имоти;
  • консултации на клиенти във връзка с покупката на недвижими имоти;
  • организиране и провеждане на срещи с клиенти и огледи на недвижими имоти;
ЕСТЕСТВОТО НА РАБОТАТА Е СЛЕДНОТО:
  • След проведено обучение по програма в централния ни офис в гр. София, основната ви задача е презентирането на оферти за недвижими имоти пред потенциални купувачи.
  • В тази връзка вие осъществявате ежедневна комуникация със строителни инвеститори, водите телефонни разговори, работите с база данни, изпращате имейли, организирате огледи.
  • Важен момент от работата ви е провеждането на срещи с клиентите, сключването на договори и организирането на преговорите по закупуването на конкретен имот.
  • Вие можете да разчитате на компетентно юридическо обслужване и подкрепа при воденето на преговорите, до успешното реализиране на сделките.
  • Също така, осъществявате контакти с банки, нотариуси, държавни и общински служби, доставчици на услуги, подизпълнители, партньори;
  • Разрешавате за вашите клиенти много въпроси от битов и организационен характер.
  • Реализирате и отчитате приходи.
Интервютата с подходящите кандидати се провеждат в централния офис на Мирела ЕООД - бул. България 81В, кв. Манастирски ливади.
За кандидатстване е нужна автобиография на български език и актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
МИРЕЛА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МИРЕЛА ЕООД
Всички обяви на МИРЕЛА ЕООД