11.09.2020, Ref.#: MO
★★★★★ Машинен / CNC Оператор, Талентика ЕООД
Месторабота София, ж.к. Захарна фабрика (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 1700 BGN (Бруто)

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.

Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш партньор – лидер в производството на иновативни покривни багажни системи за товарни автомобили, търсим да назначим мотивиран и позитивен човек на позиция:

Машинен / CNC Оператор

Компанията предлага:

  • Атрактивно стартово възнаграждение;
  • Работа на редовна смяна;
  • Работа в иновативна, бързо развиваща се, международна компания;
  • Възможност за кариерно развитие.

Отговорности:

  • Подготовя, настройва машината и я зарежда с нужните компоненти и материали за изработка на съответния детайл;
  • Обслужва и наблюдава машината и контролира качеството на готовия продукт;
  • Поддържа работното място чисто и готово за работа;
  • Когато се налага помага при опаковането на готовата продукция.

Изисквания:

  • Висока професионална етика и трудови навици;
  • Мотивация и желание за работа;
  • Професионален опит – минимум 1 година;
  • Технически познания и ориентация.

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД