11.09.2020, Ref.#: Мтж
★★★★★ Монтажник/чка в цех – ж.к. Захарна фабрика, Талентика ЕООД
Месторабота София, ж.к. Захарна фабрика (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1300 до 1400 BGN (Бруто)

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.
Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – международна компания, специализирана в изработка на алуминиеви багажници, стълби и други елементи за товарни автомобили, търсим:

Монтажник/чка в цех

Компанията предлага:

  • Отлично заплащане
  • Работно време от понеделник до петък, от 8 до 17 ч.
  • Лека и приятна работа
  • Чудесна работна среда – модерна база с добри условия на труд
  • Възможност за професионално израстване

Отговорности:

  • Сглобяване, монтиране на дребни детайли и упражняване на качествен контрол на готовата продукция;

Изисквания:

  • Желание и мотивация за работа;
  • Не се изисква опит на подобна позиция;

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД