08.09.2020
Административен сътрудник, СДРУЖЕНИЕ ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ПРОФЕСОР НИКОЛАЙ РАЙНОВ
Месторабота София, ул. „Александър Фон Хумболт“ 7 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 750 до 800 BGN (Нето)

Административен сътрудник

Частно средно училище "Проф.Николай Райнов" търси да назначи Офис сътрудник, който да подпомага администрацията в ежедневната дейност на училището, да участва в организирането и документирането на ежедневните задачи в училището (които са извън педагогическите и образователни дейности).

Изисквания:
• Средно или висше образования;
• Компютърна грамотност – Microsoft Office, Google drive;
• Организираност;
• Комуникативност и умения за работа в екип;
• Умения да работи с документи на електронен и хартиен носител;
• Познания в сферата на нормативната уредба в образователната сфера е предимство
• Административен опит в образователния сектор е предимство

Задължения и отговорности:

• Съхранява, поддържа, обработва и архивира съществена част от документация в училището;
• Подготвя по указания различни писма, документи, договори, анекси, вътрешни указателни документи и други подобни;
• Изготвя справки, отчети, графици, протоколи и други документи;
• Събира, обработва и предава документация към счетоводството;
• Комуникира с доставчици на училището и извърша ежедневен мониторинг на тяхната дейност;
• Осъществява ежедневна комуникация с родителите по всички административни въпроси

Ние Ви предлагаме:

Стартова заплата 750/800 лв.
8 часов работен ден;
Трудов договор;
Работа в бързо развиваща се организация с нестопанска цел;

Вашите лични данни подлежат на пълна конфиденциалност и са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

СДРУЖЕНИЕ ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ПРОФЕСОР НИКОЛАЙ РАЙНОВ  Известие за нови обяви
Повече за СДРУЖЕНИЕ ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ПРОФЕСОР НИКОЛАЙ РАЙНОВ
Всички обяви на СДРУЖЕНИЕ ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ПРОФЕСОР НИКОЛАЙ РАЙНОВ