08.09.2020, Ref.#: МК-МДН
★★★ Мениджър Категория – „Мебели, дърво и настилки“, Талентика ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.

Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – водеща международна ритейл верига търсим:

Мениджър Категория – „Мебели, дърво и настилки“

Компанията предлага:

  • Чудесна работна среда;
  • Оперативна самостоятелност и възможност за равиване на нови проекти и инициативи;
  • Отлично заплащане;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Възможност за професионално израстване.

Отговорности:

  • Определя асортимента, селектира продуктите и предлага стратегия за развитие на категорията;
  • Селектира доставчиците. Води търговски преговори и управлява договорните отношения с тях;
  • Разработва план за продажби, определя ценовата политика и бюджета на категорията и следи за изпълнението му;
  • Извършва поръчки и управлява обръщаемостта на продуктите. Анализира оценката за представянето;
  • Планира и организира промоционални активности;
  • Следи пазара, тенденциите и конкуренцията в категорията;
  • Работи в сътрудничество с магазините с цел подсигуряване на най-добри условия за излагане и продажба на продуктите.

Изисквания:

  • Минимум 2 години опит на търговска позиция в сектори - Мебели, Дърво, Настилки;
  • Добри аналитичи, комуникативни, презентационни и търговски умения;
  • Умения за изграждане на асортимент, ценообразуване и бюджетиране;
  • Владеене на Английски език на работно ниво;
  • Добро познаване на ритейл сектора е предимство.

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД