08.09.2020
★★★★★ Брокер недвижими имоти, ХЕПИ ХАУС 2016 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 2200 BGN (Бруто)

Брокер недвижими имоти

Здравейте,
Ние от Хепи Хаус търсим брокери за ОТДЕЛ НАЕМИ за гр. София. С и БЕЗ опит:

Предлагаме:

- Динамична работа в сплотен и отговорен екип;
- Работна среда, в която колегите се уважават и винаги си помагат;
- Безплатно обучение от утвърдени специалисти в областта на недвижимите имоти;
- Мотивираща схема на заплащане, обвързана с личните резултати;
- Комфортно работно място, служебен компютър, мобилен телефон.

Изисквания към кандидатите:

- добра комуникативност и способност за водене на преговори;
- инициативност и желание за постигане на високи резултати;
- силна мотивация за работа в сферата на недвижимите имоти;
- умение за работа с клиенти и създаване на нови контакти;
- чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
- компютърна грамотност;
- опит в сферата на недвижимите имоти не е задължително условие.

Задължения:

- осъществяване на срещи;
- огледи на имоти;
- подготвяне на оферти и водене на преговори с клиенти;
- финализиране на сделки;
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови.

Ако проявявате интерес да станете част от екипа ни, изпратете автобиография и актуална снимка!

Кандидатствай по тази обява
ХЕПИ ХАУС 2016 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ХЕПИ ХАУС 2016 ЕООД
Всички обяви на ХЕПИ ХАУС 2016 ЕООД