04.09.2020, Ref.#: Д-В
★★★ Детегледач/ка – кв. Витоша, Талентика ЕООД
Месторабота София, кв. Витоша (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.

Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – младо и позитивно семейство, търсим да назначим отговорна и енергична личност:

Детегледач/ка – кв. Витоша

Изисквания:

  • Задължителен предишен опит като детегледач/ка;
  • Добро владеене на английски език;
  • Активен шофьор;
  • Задължителен предишен опит с деца;
  • Наличие на педагогическо образование – предимство;
  • Желание за дългосрочна работа с целодневна заетост;

Отговорности:

  • Пълноценна грижа за две момиченца - на 2 и 5 години.
  • Поемане на всички грижи за децата - гледане, хранене, обличане и др.;
  • Провеждане на занимателни и образователни игри с децата;
  • Даване на своевременна обратна връзка за състоянието и развитието на децата.

Предлагаме:

  • Трудов договор;
  • Дългосрочни трудови отношения;
  • Отлично възнаграждение;
  • Работа на пълен работен ден.

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД