04.09.2020, Ref.#: SP_MB
★★★★★ Специалист Продажби – Отдел „Молекулна биология”, АКВАХИМ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист Продажби – Отдел „Молекулна биология”

• АКВАХИМ АД е компания, занимаваща се с търговия и консултантска дейност с 28-годишен опит на българския пазар. Поради разрастване на дейността си компанията търси да назначи асистент продажби за офиса си в гр. София.

Изисквания:
• Висше образование (Молекулна биология или биотехнология);
• Опит с подготовката на документи за тръжни процедури е предимство;
• Приложен и търговски опит в областта на молекулната генетика е предимство;
• Много добър английски език (писмено и говоримо);
• Отлични компютърни умения (Microsoft Office пакет);
• Шофьорска книжка - B категория.

Отговорности:
• Да пише оферти, да вкарва поръчки и обслужва клиенти по телефона, да подготвя тръжни документи, да помага в организирането на конгреси и маркетингови събития;
• Да работи с клиентска база данни и система за планиране на клиентски поръчки и доставки;
• Да следи за поръчката и навременната доставка на продуктите до клиентите;
• Да помага в работата на специалиста по апликации;
• Да притежава умение за спазване на срокове и своевременно изпращане на отчети и справки;
• Да е организиран и със стремеж към постигане на резултати;
• Да проявява отлична комуникативност и умения за работа в екип;

Качества и умения:
• Да е готов/а да бъде обучаван и да се самообучава;
• Да спазва срокове;
• Да има готовност за пътуване;
• Да спазва правила и процедури;
• Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за развитие.

Ние предлагаме:
• Планирано обучение за продуктите, за които ще отговаря, за придобиване на търговски умения, за запознаване с правилата и процесите на работа в АКВАХИМ АД;
• Интересна работа, която дава възможност за повишаване на професионалната квалификация, поддържане и развитие на контактите с водещи специалисти в областта на молекулната биология и работа с иновативни продукти;
• Работа в развиваща се авторитетна фирма;
• Работа на пълен работен ден на трудов договор;
• Достойно възнаграждение и специални поощрения.

Ако проявявате интерес към тази позиция, трябва да подадете автобиография на български език.
Само кандидати, преминали предварителния подбор, ще бъдат поканени на интервю.
Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Кандидатствай по тази обява
АКВАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за АКВАХИМ АД
Всички обяви на АКВАХИМ АД