31.08.2020, Ref.#: ТП-Б
★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, Талентика ЕООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.

Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – водещ производител и дистрибутор на работно облекло, предпазни средства и др., търсим да назначим:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Търсене на нови клиенти и поддържане и развиване на партньорствата със съществуващи такива;
  • Увеличаване на обема на продажбите на вече наложените продукти/продуктови групи и налагане на нови такива;
  • Постигане на зададените месечни и годишни търговски цели;
  • Провеждане на срещи и презентации при клиенти;
  • Изготвяне на оферти, администриране и организиране на доставката на клиентските заявки;
  • Наблюдение на пазара и конкуренцията. Даване на предложения за обогатяване на портфолиото.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Опит на търговска позиция минимум 1 г (опит в същата сфера ще се счита за предимство);
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Отговорност, инициативност, организираност;
  • Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Висше образование е предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Отлично възнаграждение и мотивираща ежемесечна бонусна система;
  • Работа в динамична среда със страхотен екип от позитивни и инициативни хора;
  • Възможност за личностно и професионално развитие;
  • Специализирани обучение за повишаване на квалификацията;
  • Стандартно работно време;
  • Възможности за развитие във фирмената йерархия.

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД