31.08.2020
★★★ Треньор по футбол, АРТЕН ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1300 BGN (Нето)

Треньор по футбол

Водещ Спортен клуб търси да назначи Треньор по футбол

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование - магистър , по специалности – треньор по фубол или учител по физическо със втора специалност вид спорт-футбол; Необходим е и валиден лиценз от БФС.Ще се разглеждат само тези кандидати които притежават посочената магистратура и валиден лиценз
• Професионален опит - работа с деца – възраст 5г. – 14 г.; С предимство ще бъдат кандидати които имат препоръки или референции от работодател;
• Мотивация за работа и желание за развитие;
• Познаване на образователни стратегии, методи и техники за преподаване, обучение и мотивиране на децата;
• Автобиография със актуална снимка.Телефон за обратна връзка ;

Лични качества:
• Инициативност и креативност при разработване на различни спортни проекти;
• Грижливо и отговорно отношение към работата и към децата;
• Комуникативна, позитивна и лъчезарна личност;
• ЛЮБОВ КЪМ ДЕЦАТА;
• Сериозност, отдаденост и мотивация за работа с деца;
• Старание, добри организационни умения;
• Креативност, идеи и смелост за реализацията им;
• Търпение и желание за работа с деца, отговорност ;

ОТГОВОРНОСТИ:
• Подготовка и водене на занимания за деца на възраст 5 г. – 14 г.;
• Опазване живота и здравето на децата.

УСЛОВИЯ:
• Отлични условия на труд, конкурентно възнаграждение;
• Възможност за професионална изява и развитие в млад и амбициозен екип от професионалисти;
• Свобода при подготовката и воденето на занимания след консултация със спортния директор.
• Възможност за целогодишна заетост като треньор по футбол.
• Работно време почасова заетост

Кандидатствай по тази обява
АРТЕН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АРТЕН ЕООД
Всички обяви на АРТЕН ЕООД