16.09.2020, Ref.#: 2020-СЗ
★★★★★ Монтажници в производството, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Монтажници в производството

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Поради сезонна натовареност фирма Либхер търси да назначи монтажници.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Готовност за работа на смени;

Основни задължения

  • Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
  • Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
  • Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Необходими документи: автобиография.

Ние Ви предлагаме

  • Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
  • Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД