31.07.2020, Ref.#: MA-CCTV
★★★★★ МРЕЖОВИ АДМИНИСТРАТОР, МАКСТЕЛ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МРЕЖОВИ АДМИНИСТРАТОР

МАКСТЕЛ ООД е водеща компания в областта на проектирането и изграждането, вноса и дистрибуцията на системи за видеонаблюдение и охрана, контрол на достъпа и комуникации. Доставка и сервиз на банкнотоброячни и монетоброячни машини. GPS системи за управление на автопарк.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Висше техническо образование;
• Опит на подобна позиция;
• Технически познания в областта на телекомуникациите и ИТ;
• Отлична компютърна и мрежова грамотност:
• Способност за решаване на сложни хардуерни и софтуерни проблеми;
• Английски език – работно ниво;
• Шофьорска книжка;
• Мотивация за работа и усъвършенстване в сферата;

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Поддръжка на компютърни мрежи – оптични и медни;
• Конфигуриране, поддръжка и мониторинг на мрежови устройства – рутери, комутатори, сървъри, камери и т.н.;
• Откриване и разрешаване на проблеми в мрежовата свързаност между включените устройства;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Фирмено обучение;
• Отлични условия на труд;
• Атрактивно възнаграждение;
• Възможност за изява, кариерно и професионално развитие;
• Предизвикателна работа в престижна компания;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Автобиография на български език;
• Мотивационно писмо на български език;
• Актуална снимка;

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, обърнете внимание, че на интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати, предоставили пълния комплект от документи!

Кандидатствай по тази обява
МАКСТЕЛ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МАКСТЕЛ ООД
Всички обяви на МАКСТЕЛ ООД