31.07.2020
★★★ Редактор – юрист, СИБИ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Редактор – юрист

Издателство „Сиби“ търси да назначи редактор – юрист.

Отговорности:
∙ редакция и участие в съставителство на сборници с нормативни актове и съдебна практика;
∙ поддържане и актуализиране на бази данни с нормативни актове и работа с юридически софтуер;
∙ организационно-административно участие в семинарната дейност на „Сиби“ за професионално обучение на юристи.

Изисквания:
∙ висше юридическо образование или студент 4-ти или 5-ти курс;
∙ желание за професионално развитие в областта на правно-издателската дейност;
∙ висока езикова култура и умения за прецизна работа с текстове;
∙ добра компютърна грамотност (Windows, MS Office);
∙ организационни умения;
∙ умения за работа в екип;
∙ отлично владеене на английски език, познания по право на ЕС и втори западен език са предимство;
∙ готовност за изпълняване на работните задължения на пълен работен ден.

Какво предлагаме:
∙ професионална кариера във водеща издателска фирма за правна литература;
∙ динамична работа в амбициозен екип;
∙ конкурентно възнаграждение, съобразено с резултатите от работата;
∙ възможност за развитие в областта на правото и информационните технологии.

Необходими документи:
∙ автобиография;
∙ актуална снимка;
∙ мотивационно писмо;
∙ копие от диплома за завършено висше образование или копие от студентска книжка – за кандидатите, които не са се дипломирали;
∙ документи, удостоверяващи степен на владеене на английски език (ако има такива).

Срок за подаване на документи: 3.09.2020 г. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю, включващо събеседване и практическа част.

Кандидатствай по тази обява
СИБИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СИБИ ООД
Всички обяви на СИБИ ООД