30.07.2020
Продавач-консултант, Виви - Ан 2016 ЕООД
Месторабота Враца, Ул.Георги Сава Раковски 41; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 500 до 600 BGN (Бруто)

Продавач-консултант

Магазин за алкохол,цигари и захарни изделия търси да назначи продавач-консултант.

Моля да кандидатстват само сериозни хора с желание за работа!

Описание на длъжността:
1.Посреща и обслужва клиенти в търговския обект.
2.Помага на клиентите при избора на стоки.
3.Поддържа работното си място в подходящ за работа с клиенти вид.
4.Преди отварянето и след затварянето за клиенти на магазина хигиенизира търговската площ на обекта.
5.Приема доставки за заявени стоки и следи съответствието на поръчаните и доставените видове и количества.Извършва заплащане за доставените стоки и приема съответните документи за това.
6.Информира управителя за повишен интерес от страна на клиентите към определени стоки и за изчерпване на складовите наличности.
7.При неоходимост изпълнява и други задачи,възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

Отговорности на длъжността:
1.Отговаря за правилното съхранение на стоки и следи сроковете им на годност.
2.Служителят е длъжен да НЕ разпространява информация,сведения и факти,определени като фирмена или търговска тайна.Да бъде лоялен към работодателя и да не разпространява поверителни за него сведения.

Изисквания:
1.Завършено средно образование.
2.Бързина,отговорност,дисциплина.
3.Умения за работа с клиенти.
4.Умения за работа с компютър и касов апарат.

Кандидатствай по тази обява
Виви - Ан 2016 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Виви - Ан 2016 ЕООД
Всички обяви на Виви - Ан 2016 ЕООД