30.07.2020
★★★★★ QA Tester, БЙВ ГЕЙМС ООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1500 BGN (Нето); Езици: Английски

ЗА НАС

BYV GAMES е фирма за разработка на игри за мобилни устройства с офис във Варна, България и Киев, Украйна. Тя е фокусирана върху иновативни и висококачествени игри, които да допринасят за доброто настроение и забавление на своите фенове. Нашият колектив се разраства и ние търсим човек, който да застане на длъжността: QA Tester. Това може да си ти!

Свържете се с нас!

QA Tester

ИЗИСКВАНИЯ

  • Опит в тестването на мобилни игри и принципа на работа;
  • Опит в описването на тестова документация;
  • Познаване на жизнения цикъл на игрите;
  • Разбиране на принципите на разработката на софтуер на Unity 3d;
  • Базови знания на Android Studio;
  • Нивото на владеене на английски език, не по-ниско от Pre-Intermediate;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ

  • Следвайте тестовите случаи и тестовите планове внимателно и последователно.
  • Да намирате грешки и ефективно да идентифицирате тежестта на дефектите/бъговете.
  • Да въвеждате професионални, ясни, точни и пълни описания на бъгове.
  • Да участвате в създаването на тестови сценарий и тестови планове
  • Да съобщавате важните въпроси на функционалния QA Lead и активно да работите с колегите си, когато е необходимо.
  • Следвайте инструкциите точно и своевременно.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Постоянен трудов договор;
  • Условия за бъдещо развитие;
  • 8 часов работен ден;
  • Удобно разположен модерен офис в центъра на Варна;
  • Приветлива, приятна и спокойна работна атмосфера;
  • Чай, кафе, свежи плодове и други;

Кандидат с опит в тестването на игри създадени в Unity3D, значително ще увеличи шансовете си за получаване на тестова задача и покана за интервю по-късно!
Ако се интересувате от тази позиция, моля, изпратете ни вашето CV. Ще се радваме да станете част от нашия екип!

Кандидатствай по тази обява
БЙВ ГЕЙМС ООД  Известие за нови обяви
Повече за БЙВ ГЕЙМС ООД
Всички обяви на БЙВ ГЕЙМС ООД