30.07.2020
★★★★★ Младши Специалист Контролинг, СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Младши Специалист Контролинг

Софарма Трейдинг АД, част от групата Софарма, е водеща търговска компания, предлагаща висококачествени продукти и иновативни услуги в сектора на грижа за здравето. Предлагаме повече от 10 000 продукта на над 3 000 клиенти и партньори. Покриваме изцяло националния пазар, а от скоро се развиваме и на международния. През 2015 година отвори врати нашата собствена верига аптеки SOpharmacy и днес приветстваме клиентите си в над 65 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин.

Това, което ни вдъхновява в ежедневната ни работа и стои в основата на успеха ни, са нашите три ценности: ЕКИПНОСТ, ИНОВАТИВНОСТ и СТРАСТ.

Нашият екип вече надвишава 1 350 души и не спираме да растем заедно. Каним ви да се присъедините към нас в това вълнуващо пътуване, като станете част от екип „Бюджетиране и финансов контрол“ и поемете ролята на Младши специалист Контролинг.

Какви ще са ежедневните Ви задачи:
  • Търсим нов колега, който ще приложи своята аналитичност и прецизност при регулярните ни отчети за съответствие между планирана и реализирана рентабилност;
  • Изготвя месечни отчети по клиентски групи с отговорност и внимание към детайла;
  • Етичен партньор, с отлични комуникативни умения, който подпомага екип Контролинг в изготвянето на финансови отчети, анализи и презентации;

Каква комбинация от опит и компетенции търсим:
  • Висше образование, желателно в сферата на финанси, счетоводство, статистика, математика;
  • Отлични компютърни умения – MS Office;
  • Опит със SAP и/или работа с голяма база данни е предимство;
  • Добро владеене на английски език;

Нашето предложение:
  • Атрактивно възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
  • Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива;
  • Възможност за създаване и поддържане на ценни професионални контакти;
  • Възможности за обучения и развитие;
  • Приятелски и подкрепящ екип;
  • Стабилна, сигурна и динамична работна среда;

Ако проявявате интерес, моля изпратете актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Оценяваме всички изпратени кандидатури, но ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД  Известие за нови обяви
Повече за СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД
Всички обяви на СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД