29.07.2020, Ref.#: ОФИС МЕНИДЖЪР
ОФИС МЕНИДЖЪР, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

ОФИС МЕНИДЖЪР

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивиран кадър за позицията:

Основни функции и отговорности:
  • Водене на кореспонденция по телефон и имейл;
  • Извършване на оперативна и административна дейност;
  • Комуникация с външни партньори, клиенти, доставчици;
  • Изготвяне на протоколи и тръжна документаци;
  • Изготвяне на справки и отчети по молба на ръководството.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование - специалност Бизнес администрация или др.;
  • Предишен опит на подобна позиция - минимум 3 година;
  • Много добро владеене на английски език - ниво B2;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Отлична атмосфера на работа;
  • Изрядни трудовоправни взаимоотношения;
  • Възможност за реализация.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms.

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД