27.07.2020
★★★ Мотокаристи, ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота Гара Елин Пелин; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 1600 BGN (Бруто)

Мотокаристи

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Във връзка с разрастването на международна производствена компания, търсим да назначим служители на позиция:

Мотокарист

Отговорности:

• Управление на мотокар и високоповдигач;
• Извършване на товаро-разтоварни дейности;
• Прием на стока и нейното заприхождаване в склада;
• Следи за правилната подредба в склада на материалите.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Работа от понеделник до петък - двусменен режим;
• Възможност за получаване на свидетелство за управление.

Изисквания за кандидатите:

• Опит в управлението на мотокар/електрокар/високоповдигач;
• Свидетелство за управление на мотокар/електрокар ще се счита за предимство;
• Прецизност, организираност, отговорност;
• Лоялност към компанията, отговорност към поставените задачи.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.
От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД