23.07.2020
★★★★★ Оптимизатор на уебсайт, PAGE RULES LTD.
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 800 до 1500 BGN (Бруто)

Оптимизатор на уебсайт

ПЕЙДЖ РУЛС ЕООД е фирма, развиваща дейност в областта на дигиталния маркетинг и реклама. Търсим да назначим сериозен, креативен и мотивиран човек за позицията :

Събмитър - създаване на профили и писане на коментари

ИЗИСКВАНИЯ:

Отлична компютърна грамотност;
Отличен писмен и говорим Български език;
Добро ниво писмен английски

ОТГОВОРНОСТИ:

-Добаване на даден уебсайт в каталози за сайтове
-Създаване на социални профили ( facebook, instagram и тн) на даден уебсайт
-Създаване на профили на даден уебсайт в различни онлайн платформи (twitter)
-Създаване на профили на даден уебсайт във видео портали (youtube)
- Писане на коментари по форуми

ПРЕДИМСТВА:

- Опит в същата длъжност

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Адекватно и атрактивно заплащане;
- Възможности за дългосрочно развитие;
- Трудов Договор;
- Осигуровки;
- Вътрешно фирмени обучения;
- Множество социални придобивки
- Приятна работна среда, модерен и удобен офис на централно и комуникативно място;

Кандидатствай по тази обява
PAGE RULES LTD.  Известие за нови обяви
Повече за PAGE RULES LTD.
Всички обяви на PAGE RULES LTD.