07.07.2020
Бояджия ръчен пистолет, Бруаг ЕУ ЕООД
Месторабота Търговище; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1800 до 2100 BGN (Бруто)

Бояджия ръчен пистолет

Бруаг ЕУ ЕООД е Швейцарска компания тясно специализиран в производител на фасадни елементи.
Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех.
Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити клиенти от Цял свят.

Бояджия ръчен пистолет - водно разтворими бои

Задължения:
-Боядисване ръчно с пистолет - с професионална помпа.
-Подготвяне детайли за боядисване.
- Да поддържа добрата хигиена на производствена машина и помещението.
- Да следи за качеството на произвежданите изделия;
- Да почиства от отпадъчния материал готовите изделия;
- При необходимост, сортира и опакова готова продукция и участва в товаро-разтоварна дейност;
- При необходимост да работи с ъглошлайф, ударно-пробивни машини и др. инструменти

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
- Умения за работа в екип и поемане на отговорност.
- Самодисциплина, организираност, коректност, лоялност и динамичност.
- Опит в подобна фирма или в подобна дейност на работа се счита за предимство
- Способност за работа под напрежение в динамична работна среда.

Предлагани условия на работа:
- Трудов договор;
- Работа в млад, сплотен и мотивиран екип;
- Възможност за работа на смени;
- Вътрешно-фирмено обучение;
- Отлично заплащане и бонуси след третия месец, при постигнати резултати;
- Възможност за професионално развитие и реализация;
- Осигурен транспорт до отдалечено работното място.

Ако желаете да станете част от екипа ни, както и в случай, че считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
С изпращането на автобиография и необходимите за кандидатурата Ви документи, давате своето изрично и свободно съгласие „Бруаг ЕУ" ЕООД да събира, обработва и съхранява за срок от една година предоставените от Вас лични данни.
Всички приложени лични данни ще бъдат обработвани при конфиденциалност и стриктно спазване на ЗЗЛД!

При възникнали въпроси +359 895 058 078
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Бруаг ЕУ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Бруаг ЕУ ЕООД
Всички обяви на Бруаг ЕУ ЕООД