30.06.2020, Ref.#: 003
Технически ръководител на строителна група, АНЦЕР КОНСУЛТ ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1100 BGN (Нето)

Технически ръководител на строителна група

Задължения:
• Организира ежедневната работа по изпълнение на възложените дейности на строителните групи според зададените приоритети
• Осигурява навременното обезпечаване на екипите с материали и техника и отговаря за ефективното им използване
• Отговаря за количеството и целесъобразността на вложените материали от екипите
• Осигурява качеството и нормативното съответствие на изпълнението на всяка възложена работа
• Отчита извършената работа и вложените материали в срок

Изисквания към кандидатите:
- Опит в ниско стройтелство и довършителни работи
- Шофьорска книжка

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.

Кандидатствай по тази обява
АНЦЕР КОНСУЛТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за АНЦЕР КОНСУЛТ ООД
Всички обяви на АНЦЕР КОНСУЛТ ООД