30.06.2020, Ref.#: SD12
★★★★★ Експерт проектиране и програмиране, С.Д. ДИЗАЙН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Експерт проектиране и програмиране

„С.Д. Дизайн ” ООД е дружество, което разработва, произвежда, продава и поддържа богата гама от електронни изделия - касови апарати с фискална памет и принтери, POS устройства, електромери и др. То е част от Консорциум ИНКОТЕКС ГРУП, който е с дългогодишна история на пазара в областта на разработката, производството и продажбата на електронни изделия.

Компанията търси да назначи: Експерт проектиране и програмиране, който да отговаря на следните изисквания:

• Висше Техническо Образование в областта на електрониката и електротехниката;
• Опит в проектиране и разработка на електронни устройства и/или предишен
опит на подобна позиция е предимство;
• Добри познания по схемотехника;
• Умения за работа със специализирани програмни продукти за разработване на електронна апаратура;
• Опитност при работа с техническа документация, спецификации и стандарти;
• Добро владеене на английски език;
• Прецизност, лоялност, отговорност и ефективност при изпълнение на
поставените задачи;
• Отзивчивост при работа в екип.

Описание на длъжността:

• Създава и тества проектни решения, свързани с изделията, разработвани в компанията;
• Пише фърмуер за електронни устройства с микроконтролер на STMicroelectronics;
• Взема участие в процеса по внедряване в производството на тестови серии на изделията и отстраняване на възникнали проблеми;
• Води комуникация с клиенти по технически въпроси;

Компанията предлага:

• Мотивиращо възнаграждение;
• Трудови отношения, които отговарят на Българското Законодателство;
• Безсрочен трудов договор / на пълен работен ден/;
• Отлични условия за работа в динамична среда на стабилна и бързо развиваща се компания;
• Работа във високо професионален екип;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Възможност за професионална реализация и развитие при показани добри резултати.

Документи за кандидатстване:

• Автобиография;
• Мотивационно писмо

Месторабота: гр. София/ България

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпрате Вашите документи за кандидатстване.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Кандидатствай по тази обява
С.Д. ДИЗАЙН ООД  Известие за нови обяви
Повече за С.Д. ДИЗАЙН ООД
Всички обяви на С.Д. ДИЗАЙН ООД