30.06.2020, Ref.#: WATman
★★★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, ЮРОБЕВЪРИДЖ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Фирма Юробевъридж – ООД е новостартирала компания в бранша за бутилиране на вода и безалкохолни напитки. Създаваме търговски екип и търсим енергични и интелигентни хора, които желаят динамиката на работата с клиенти и търсят нови предизвикателства. Компанията инвестира в иновативни технологии. За това:

Каним Ви да станете част от нашия екип на позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – Ключови клиенти

Компанията предлага:

• Работа на постоянен трудов договор;
• Служебен автомобил;
• Обучение и кариерно развитие;
• Отлични условия на работа;
• Осигурен служебен обяд;
• Атрактивно Възнаграждение и бонус система обвързана с постигнатите резултати;

Отговорности – Търговски представител Ключови клиенти :

• Комуникира, води преговори и изготвя договори с нови ключови клиенти
• Развива търговския потенциал на съществуващите обекти
• Присъединява нови национални и локални ключови клиенти
• Прилага стриктно мърчандайзинг стандартите на компанията;
• Определя и договаря позиционирането на продуктовото портфолио
• Договаря и разпределя рекламните съоръжения съгласно правилата на компанията;
• Постига ,и не се ограничава със заложените търговски цели;

Изисквания:

• Завършено средно или висше образование;
• Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор е предимство;
• Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;
• Динамична и проактивна личност с желание за работа;
• Организираност, аналитичност, последователност,
• Стремеж към нови резултати, умения за работа с динамична среда;
• Владеене на английски език – предимство;
• Компютърна грамотност – MS Office;
• Шофьорска книжка - кат. В;

При проявен интерес от Ваша страна, прикачете Вашето CV към обявата ни.
Само с  одобрените кандидати ще се свържем за дата на провеждане на интервю.

Юробевъридж ООД е администратор на лични данни.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЮРОБЕВЪРИДЖ ООД

Кандидатствай по тази обява
ЮРОБЕВЪРИДЖ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЮРОБЕВЪРИДЖ ООД
Всички обяви на ЮРОБЕВЪРИДЖ ООД