30.06.2020
★★★★★ Офис сътрудник, ФИН ИНЖИНЕРИНГ ИНКЪМ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Офис сътрудник

Фирмата предлага:
Заплата от 1200 до 1500 BGN
08:30 – 17:30 , свободни уикенди
Малък екип, спокойна и добронамерена среда, стабилност и дългосрочна перспектива

Изисквания:
Висше или средно образование
Опит на подобна позиция
Умение за разговори по телефона- познаване на бизнес етикет;
Отлична компютърна грамотност - работа с интернет, MS Office;
Добра финансова култура;
Разбиране и прилагане на концепцията за екипна работа;
Приятен събеседник, лъчезарен и усмихнат дори по телефона

Отговорности:

Водене на кореспонденция по имейл и телефон с клиентите, Събиране на информация
Провеждане на телефонни разговори с потенциални клиенти по предварително зададена база данни;
Уреждане на срещи с клиенти;

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ФИН ИНЖИНЕРИНГ ИНКЪМ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФИН ИНЖИНЕРИНГ ИНКЪМ ЕООД
Всички обяви на ФИН ИНЖИНЕРИНГ ИНКЪМ ЕООД