30.06.2020, Ref.#: ЕМО
★★★★★ ЕКСТРУДЕРИСТ (МАШИНЕН ОПЕРАТОР), Профилинк ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1100 до 1500 BGN (Нето)

ЕКСТРУДЕРИСТ (МАШИНЕН ОПЕРАТОР)

"ПРОФИЛИНК" ООД е утвърден български производител на РVС профили за прозорци и врати, външни ролетни, вътрешни хоризонтални и вертикални щори. Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения. Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие и позициониране на международните пазари.

"ПРОФИЛИНК" ООД търси да назначи Екструдеристи на трисменен режим;

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Следи за правилното функциониране на машините и съоръженията и при необходимост; извършва техническо обслужване;
• Следи изпълнението на заданията на машините, за които отговаря;
• Проверява геометрията на профилите;
• Контролира качеството на продукцията, съгласно фирмените стандарти и приетите норми.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно техническо образование /Професионална гимназия по механотехника/ - ще бъде отчетено като предимство;
• Опит на посочената длъжност не е задължителен;
• Професионален опит в производствено предприятие ще бъде отчетен като предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дългосрочни трудови взаимоотношения;
• Много добри възможности за професионално развитие;
• Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
• Работа в млад, енергичен и мотивиран екип;
• Въвеждащо обучение.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, използвайте бутон: „Кандидатствай по тази обява“.

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail
Ако имате интерес към предложението ни, моля, кандидатствайте по обявата.Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Профилинк ООД

Кандидатствай по тази обява
Профилинк ООД  Известие за нови обяви
Повече за Профилинк ООД
Всички обяви на Профилинк ООД