29.06.2020, Ref.#: SP-29JUN20
★★★★★ Служител Техническа Поддръжка на Онлайн Магазини, Mirchev Ideas Ltd  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, ул.Михаил Тенев 12 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1400 BGN (Нето)

Служител Техническа Поддръжка на Онлайн Магазини

За нас

Mirchev Ideas e софтуерна фирма със 17-годишна история и е лидер в България в разработката на онлайн магазини. Компанията е автор на платформата Seliton (по-известна със старото си име Summer Cart) и има стотици активно работещи онлайн магазина.

Нашият екип е ситуиран в 3 държави: България (развойна дейност, търговски офис, централно управление), Румъния (търговски офис) и Украйна (развойна дейност).

Екипът ни се състои от способни и мотивирани софтуерни разработчици, които създават нови версии на продукта на всеки 6 месеца. Държим Seliton (Summer Cart) винаги да е добре написан и да ползва актуалните технологии за да продължава да бъде пазарен и технологичен лидер. Обстановката на работа е приятелска, а комуникацията изключително важна.

Във връзка с разширяването на компанията търсим да назначим отговорна личност с желание за реализация в техническото обслужване на клиенти.

Основни задължения

Да помагате по телефон и имейл относно настройките на електронния магазин Summer Cart (Seliton). Да изпълнявате инсталации на софтуера, ъпгрейди от стара версия до най-новата, инсталиране на допълнителни модули. Ако имате базови технически умения и желаете да се изявите и усъвършенствате, може да изпълнявате дребни дизайн и програмни промени, или да администрирате уебсървъри в начално ниво.

Изисквания

* БАЗОВ ОПИТ с администриране на cPanel / FTP / SSL / Email / DNS
* Опит с Linux базирани сървъри е значително ПРЕДИМСТВО, но не е задължително
* Добра комуникативност
* Мотивираност и отговорност
* Възможност за работа на пълен работен ден

Ние Ви предлагаме

- Разнообразна работа, свързана с решаването на интересни казуси в областта на онлайн магазините
- Възможност да се учите от елитен екип програмисти, уеб дизайнери, системни администратори
- Атрактивно възнаграждение
- 8-часов работен ден, от понеделник до петък само
- Работа на смени: 9:00-17:30 и 10:30-19:00 часа, от понеделник до петък само
- Модерна техника, комфортна и климатизирана работна среда в бизнес сграда клас А

За да кандидатствате за тази позиция, моля, изпратете CV и отговорете на ВЪПРОСИТЕ, които ще се отворят след натискане на бутон "Кандидатствай по тази обява".

Ще се свържем с одобрените кандидати до 1 седмица.

Очакваме Ви!
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Mirchev Ideas Ltd

Кандидатствай по тази обява
Mirchev Ideas Ltd  Известие за нови обяви
Повече за Mirchev Ideas Ltd
Всички обяви на Mirchev Ideas Ltd