26.06.2020
Диспечер такси, ПРЕСТИЖ ТРАНСПОРТ ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Диспечер такси

Ако си енергична, сериозна и отговорна личност, ако познаваш добре града, имаш изразителен глас, комуникативност, бързи и адекватни реакции, значи си точният човек за нашия екип.

Изисквания:
- познаване на града;
- отговорност;
- сериозност;
- точност;
- вежливост;
- отлична лична хигиена;
- грижа и поддръжка на работното място;

Основните отговорности са:
- точно и коректно приемане на адреса от клиента по телефона;
- възлагането му за изпълнение;
- бързи и адекватни реакции в по-натоварените дни;
- любезно и вежливо отношение към клиентите;

Допълнително описание:
Работи се в офис на график с първа, втора и нощна смени на 8 часа. На смяна е само една диспечерка. Работи се и на празнични дни.

Моля, изпращайте актуално CV придружено със снимка. Всички документи предоставени за кандидатстване по обявената позиция са под защита на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани в условията на пълна конфиденциалност. За интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати/ки.
Предварително ви благодарим за разбирането и проявения интерес!

За допълнителна информация: 0879665530

Кандидатствай по тази обява
ПРЕСТИЖ ТРАНСПОРТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРЕСТИЖ ТРАНСПОРТ ЕООД
Всички обяви на ПРЕСТИЖ ТРАНСПОРТ ЕООД