25.06.2020
★★★★★ Ръководител работен център, РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Ръководител работен център

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е швейцарска компания, част от международната група Райхле Груп, световен лидер в разработката, производството и доставката на цялостни решения за изграждане на висококачествени комуникационни мрежи. Иновативните технологии, използвани в дизайна и производството на оптични и медни компоненти и кабели, гарантират висока скорост и непрекъсваемост на преноса на данни в LAN, Data Center и FTTx мрежите. В България R&M е представена от производствената база Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД и от търговското дружество R&M България – и двете собственост на швейцарската компания.

Основаното през 2012 г. дружество Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е тясно специализирано в разработката, дизайна и производството на оптични компоненти, използвани за цялостното изграждане на комуникационни мрежи. Продукцията на производствената база е достъпна на международните пазари чрез повече от 40 търговски организации на R&M по света.

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД търси отговорен и мотивиран кандидат за следната позиция:

Отговорности и задължения:
·         Отговаря за изпълнението на производствените поръчки и производствените процеси в работния център и следи наличностите на всички необходими инструменти и консумативи
·         Отговаря за състоянието на всички работни зони
·         Организира основно дневно разпределение на служителите в работните смени и отговаря за коректното отчитане на присъствие/отсъствие и работни часове
·         Отговаря за ефективното изпълнение на дневния производствен план на работния център
·         Изготвя отчети и представя показателите на работния център – производителност, качество, подредба, подобрения и др.
·         Активно търси възможности за подобрение на стандартите за качество и производителност в работния център
·         Отговаря за нивото на професионални компетенции и обучението на служителите в работния център

Изисквания:
·         Висше образование
·         Минимум 5 години предишен опит в производствено предприятие и 2 години предишен опит на ръководна позиция
·         Добро владеене на английски език – ниво В1
·         Задълбочени познания в следните сфери
          -        5S
          -        идентифициране и премахване на „7-те загуби“
          -        методи за разрешаване на проблеми.
·         Основни познания в следните сфери:
          -        управление на качеството
          -        Lean
          -        планиране и контрол на операциите
          -        производствен модул SAP
·         MS Office (Excel, Powerpoint)
·         Умения за организиране и приоритизиране
·         Добри комуникационни умения и умения за работа в екип

Ние предлагаме отлична възможност да:
·         Работите във водеща международна компания със съвременен модел на управление
·         Бъдете част от динамична и предизвикателна среда, която позволява креативност и насърчава осъществяването на нови идеи
·         Се докоснете до уникално know-how
·         Израствате като професионалист заедно с компанията в България

Ако харесвате предизвикателствата и търсите възможност за професионално развитие, изпратете актуално CV и мотивационно писмо. Моля, имайте предвид, че само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД и на основание чл. 6, ал. 1 буква б), предложение второ от Общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни 2016/679.

Предоставянето не личните данни е доброволно, като е необходимо условие за участие в подбора.

РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД
Всички обяви на РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД