24.06.2020, Ref.#: РППМ/В
Регионален Представител Продажби и Мърчандайзинг/Sales & Merchandising Representative, ФИКОСОТА ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Регионален Представител Продажби и Мърчандайзинг/Sales & Merchandising Representative

Фикосота търси "Регионален Представител Продажби и Мърчандайзинг" за търговския си екип в дивизия хранителни продукти за регион Враца. Ако си енергичен и позитивен, организиран и ориентиран към постигане на резултати, тогава тази възможност сигурно представлява интерес за теб!

Задължения

• Поддържа и развива асортимента на Фикосота в поверената мрежа от търговски обекти
• Интензивно пътуване за контролиране на договорните отношения с клиентите в региона
• Изготвя и поддържа регулярното и промоционално излагане на продуктите на Фикосота според мърчандайзинг стандарти в обектите от графика
• Оптимизиране на заявки от търговските обекти. Приемане на заявки при необходимост.
• Договаряне на промоционални активности в параметрите, определени от Регионален Мениджър Продажби
• Сътрудничество с дистрибутори и Търговски Агенти на дистрибутори в региона
• Съблюдава за спазване и изпълнение на търговската политика на компанията
• Изготвя отчети и справки за обектите, за които отговаря

Изисквания

• Опит на сходна позиция 1-1,5 години
• Активен шофьор
• Добро говоримо и писмено ниво на английски език
• Компютърни умения - MC Office, PowerPoint, Excel – формули, попълване и обработка на данни
• Познания за търговска математика
• Висше Икономическо образование е предимство.
• Търговски опит в сферата на бързо оборотни стоки е предимство

Личностни качества

• Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи
• Умение да убеждава и отстоява позициите на компанията

Предлагаме

• Възможности за развитие в бързо растяща компания с водещи пазарни позиции
• Заплащане и бонусна схема – адекватно на вложените усилия и постижения

Ако имате интерес, отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към млад и успешен екип, изпратете CV и актуална снимка.
Обратна връзка осъществяваме само с одобрените по документи кандидати и при покана за интервю.

Кандидатствай по тази обява
ФИКОСОТА ООД  Известие за нови обяви
Повече за ФИКОСОТА ООД
Всички обяви на ФИКОСОТА ООД