23.06.2020, Ref.#: SK
РАБОТНИЦИ ЗА СКЛАД, ЯСКО КОМЕРС ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

РАБОТНИЦИ ЗА СКЛАД

Ние сме Официален Дистрибутор на Монделийз България АД и JDE Bulgaria ("Милка", "Своге", "Сушард", "Якобс", "Нова Бразилия" и др.) за региона на гр. София, Северозападна и Югозападна България. Във връзка с разширяването на дейността търсим Складов работник за гр. Враца

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Работи с широка продуктова гама
- Комплектова поръчки и подготвя за експедиция
- Участва в поддържането на складовите помещения
- Подрежда и сортира складовите наличности по групи

ИЗИСКВАНИЯ:

• Образование: средно
• Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение;
• Опит на подобна позиция е предимство
• Шофьорска книжка кат. В

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-Работа в млад и амбициозен екип в динамична среда;
-Коректно заплащане, свързано с постигнатите резултати;
-Възможност за развитие;
-Отлични условия на труд;

Ако искате да се присъедините към нас, моля изпратете CV и снимка.

Кандидатствай по тази обява
ЯСКО КОМЕРС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЯСКО КОМЕРС ЕООД
Всички обяви на ЯСКО КОМЕРС ЕООД