22.06.2020, Ref.#: BR
Хигиенист/ка почасово за района на к.с. Изгрев, ЛУКС КЛИНИНГ ТИЙМ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Непълно работно време

Хигиенист/ка почасово за района на к.с. Изгрев

Лукс Клининг Тийм ЕООД - водеща фирма за професионално почистване и официален дилър на марката ECOLAВ.
Във връзка с разширяване на дейността ни Фирмата търси :

ХИГИЕНИСТИ/КИ за почистване на магазин в района на к.с. Изгрев.

Работно време - 1 ч.

Tел. за връзка - 0882 007 160

Отговорности:
- ежедневно почистване на прах;
- измиване на подови настилки;

Изисквания:
- средно образование - задължително;
- сериозен, отговорен човек;

Ние предлагаме:
- добри условия на труд;
- трудов договор, осигуровки;
- работно облекло;

тел. за връзка - 0882 007 160

Личните Ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ако проявявате интерес можете да кандидатствате, като изпратите своята автобиография.

Кандидатствай по тази обява
ЛУКС КЛИНИНГ ТИЙМ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛУКС КЛИНИНГ ТИЙМ ЕООД
Всички обяви на ЛУКС КЛИНИНГ ТИЙМ ЕООД