22.06.2020, Ref.#: 1
ПОМОЩНИК КУХНЯ, ИМЕКС ТРЕЙД ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ПОМОЩНИК КУХНЯ

Ресторант "Българе", в центъра на град Враца търси да назначи ПОМОЩНИК КУХНЯ

Основни отговорности:
1. Приемане и подготовка на хранителните продукти и суровини
2. Първичната обработка на суровините
3. Да спазват санитарно хигиенните изисквания към технологията на приготвяне и предлагане на кулинарната продукция
4. Да поддържа високо ниво на хигиена в поверените им помещения и хладилни съоръжения

Изисквания за заемане на длъжността:
-образование: средно/средно професионално;
-да знае правилата за правилно съхранение на хранителни суровини, полуфабрикати и кулинарна продукция.
-личностни качества: умение за работа в екип, инициативност, комуникативност, лоялност, отговорност и др.
-опит в сферата е предимство
Предлагаме мотивиращо заплащане

Търсят се сериозни и мотивирани хора!

Кандидатствай по тази обява
ИМЕКС ТРЕЙД ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИМЕКС ТРЕЙД ООД
Всички обяви на ИМЕКС ТРЕЙД ООД