18.06.2020
Технически ръководител, ДЖИ ПИ ГРУП АД
Месторабота Castries / Saint Lucia; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически ръководител

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на международен обект търсим да назначим отговорен и амбициозен човек на позиция:

Изисквания:

- Висше образование;
- Минимум опит: 5 години на подобна позиция;
- Отлични познания за Нормативна уредба;
- Отлични компютърни умения- MS Office; CAD/CAM системи, BIM софтуер;
- Опит в управлението на хора в мултикултурна среда;
- Възможност за дългосрочни командировки в чужбина;

Отговорности и задължения:

- Организира и ръководи дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;

Джи Пи Груп АД Ви предлага:

- Трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Коректност в заплащането и осигуряването;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Участие в амбициозни проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения;

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашите лични данни като: имена, телефон, адрес, e-mail, данни свързани с образование, професионален опит и друга доброволно предоставена информация в автобиографията Ви ще бъдат обработвани единствено с цел: подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате, и на основание предоставено от Вас съгласие, по начините описани в Политиката за поверителност на „ДЖИ ПИ ГРУП“ АД.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ДЖИ ПИ ГРУП АД

Кандидатствай по тази обява
ДЖИ ПИ ГРУП АД  Известие за нови обяви
Повече за ДЖИ ПИ ГРУП АД
Всички обяви на ДЖИ ПИ ГРУП АД