29.06.2020, Ref.#: 001
★★★★★ Служители отдел продажби, офис София, KEY DY SY 777 OOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1800 BGN (Бруто)

Служители отдел продажби, офис София

                      Искате не просто работа, а възможност за кариера
                            Тръпнете да работите нещо, което да обичате

Ние можем да Ви дадем този шанс. Екипът ни от млади и амбициозни хора е официален представител в България на амариканска техника за дома и бизнеса. Уредите се произвеждат в Кливлънд, Охайо, Съединениете Американски Щати от 1914 година! Търсим нашите нови колеги за нов екип, който ще работи в София.

Какви ще са отговорностите Ви

Осъществяване на директен контакт с клиенти
Консултиране на настоящи и бъдещи клиенти на компанията

Какви са изискванията ни

Добър подход към нашите клиенти
Шофьорска книжка, кат. Б и личен автомобил
Професионален опит не Ви е нужен, защото ние знаем как да Ви обучим

Какво Ви предлагаме

Възможност за кариера в 106 годишна, международна компрания
Работно време от вторник до събота
Възнаграждение всяка седмица и бонуси всеки месец
Граждански договор с Кей Ди Си 777 за периода на обучение

Ако Веие сте

Усмихнати, позитивни и отговорни
Амбициозни и с желание за работа
Ако сте коректни и лоялни

Не се колебайте да се свържете с нас и да започнете не просто работа, а Вашата кариера. Ние очакваме Вашата автобиография с актуакна снимка тук. Желаем успех на всички кандидати!

Кандидатствай по тази обява
KEY DY SY 777 OOD  Известие за нови обяви
Повече за KEY DY SY 777 OOD
Всички обяви на KEY DY SY 777 OOD