11.06.2020
★★★ Техник Сплайсване оптична мрежа, ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Техник Сплайсване оптична мрежа

"Онлайн Директ" EООД е водещ телекомуникационен оператор, предлагащ интернет и цифрова телевизия на територията на град София, с повече от 12 години опит в тази сфера.

Ако имате желание да участвате в планирането, изграждането и поддръжката на опорни оптични трасета, както и в диагностицирането и отстраняването на възникнали аварии:

• Вашите основни задължения ще бъдат:
- Поддържка и ремонт на елементи от оптичната кабелна мрежа на телекомуникационния оператор;
- Аварийно отстраняване на повреди по оптичните кабелни линии и възстановяване на повредените съоръжения;
- Изграждане, измерване и пускане в действие на нови оптични трасета и разширяване на съществуващите;
- Отговаря за правилната експлоатация и поддръжка на оптичните кабелни трасета;
- Участва в приемането на нови клиентски и инфраструктурни оптични трасета;
- Паспортизира оптичната мрежа и участва в проверки по каналната мрежа;
- Спазване на план график за изпълнение на задачите;

• Качества и компетенции:
- Опит в изграждането и/или поддръжката на оптични мрежи;
- Опит в работата със сплайсер и специализирани инструменти.

• Лични качества, които ценим:
- Отговорност;
- Коректност;
- Умения за работа в екип;
- Висока организираност и мотивация.

• Ние предлагаме:
- Екип от млади професионалисти;
- Изпълнено с динамика ежедневие;
- Професионално развитие по утвърдена системa
- Добро възнаграждение, както и бонуси, обвързани с личните резултати;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Всички обяви на ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД