11.06.2020
★★★ Техник изграждане на слаботокова и оптична кабелна мрежа - LAN и MAN, ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Техник изграждане на слаботокова и оптична кабелна мрежа - LAN и MAN

‘‘Онлайн Директ’’ EООД е една от най-бързо развиващите се в сферата на телекомуникациите българска компания, предлагаща широк спектър от телекомуникационни услуги и комплексни интернет решения, съобразени снуждите на всеки потребител.

Нашето предложение:

- Първоначално и регулярно обучение
- Стимулиращо възнаграждение и условия на работа;
- Работа в динамично развиваща се сфера и млад екип;
- Възможности за развитие и придобиване на нови знания и умения;
- Твърда заплата плюс допълнителни бонуси;
- Трудов договор.

Основни задължения и отговорности:

- Изграждане на кабелна мрежа LAN и MAN;
- Изтегляне на оптичен кабел в защитна тръба (в градски условия);
- Монтаж на оптичен кабел в сгради и по фасади;
- Монтаж на различни видове предпазни тръби в сгради;
- Следене за спазване на срокове и качество на работа.

Нашите изисквания към кандидата включват:

- Мотивация за работа и усъвършенстване;
- Отговорност и умение за спазване на срокове;
- Шофьорска книжка;
- Предишен опит в сферата не е задължително, но е предимство.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Всички обяви на ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД