11.06.2020
★★★★★ ТЕХНИК КАБЕЛНИ МРЕЖИ И ИНСТАЛАЦИИ, ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ТЕХНИК КАБЕЛНИ МРЕЖИ И ИНСТАЛАЦИИ

‘‘Онлайн Директ’’ EООД е една от най-бързо развиващите се в сферата на телекомуникациите българска компания, предлагаща широк спектър от телекомуникационни услуги и комплексни интернет решения, съобразени с нуждите на всеки потребител.

∙ Основни задължения и отговорности:

- Изграждане на кабелна мрежа за телевизия и Интернет;
- Свързване на нови абонати към мрежата на компанията настройка на клиентско оборудване - TV и Интернет;
- Дейности по подобряване и периодична профилактика на съоръженията в мрежата, както и по отстраняване на аварии по спешност;
- Прилагане на стандартите и техническите изисквания на компанията;
- Спазване на график за изпълнение на задачите;

∙ От Вас се очаква:

- Желание за работа и развитие в сферата на телекомуникациите;
- Сръчност и умения за работа с различни инструменти
- Отговорност и умение за спазване на срокове;
- Умение за работа в екип;
- Предишен опит в сферата е предимство, но не се изисква задължително;
- Шофьорска книжка;

∙ Нашето предложение:

- Първоначално и регулярно обучение;
- Първоначална работа под ръководството на старши техник
- Стимулиращо възнаграждение и условия на работа;
- Работа в динамично развиваща се сфера и млад екип;
- Възможности за развитие и придобиване на нови знания и умения;
- Трудов договор.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД
Всички обяви на ОНЛАЙН ДИРЕКТ ЕООД