11.06.2020
Готвач/ка, ЕНЕРДЖИ - ЙО ЕООД
Месторабота Шумен; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1000 BGN (Бруто)

Готвач/ка

Ние предлагаме:
-Трудов договор, осигуровки.
-Атрактивно заплащане отговарящо на постигнатите резултати.

Основни длъжностни задължения
-Участва в производството на готварска продукция под ръководството на главния готвач.
-Спазва изискванията за количеството и качеството на вложените продукти и подправките.
-Следи за работата на машините, съоръженията и състоянието на посудата.
-Поддържа изискваната производствена хигиена на работното място съгласно санитарните изисквания.
-Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Основни отговорности, присъщи за длъжността
-Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответсвие с установените рецептури;
-Носи отговорност за вреди от рекламации за приготвената от него готварска продукция.

Организациони връзки и взаимоотношения
-Длъжността е пряко подчинена на главния готвач.
-При изпълнение на длъжността се осъществяват организациони връзки и взаимоотношения с кухненския персонал и сервитьорите.

Кандидатствай по тази обява
ЕНЕРДЖИ - ЙО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕНЕРДЖИ - ЙО ЕООД
Всички обяви на ЕНЕРДЖИ - ЙО ЕООД