24.06.2020, Ref.#: 0000046
Работник кухня, КИШИШКОВА 2013 ООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Работник кухня

РЕСТОРАНТ KISH-ЛАЗУР ОБЯВАВЯ СВОБОДНО МЯСТО ЗА РАБОТНИК КУХНЯ
Ако искате да станете част от този екип,ние предлагаме въвеждащо обучение на обявената позиция,индивидуален подход към всеки нов колега и коректно отношение!!!

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

*Умение за работа в колектив.
*Отговорно отношение към работата.
*Ориентираност към клиента.
*Конструктивност, добра работна концентрация и оперативност.
*Опит в организирането на дейността.
*Умения за работа с кухненско обзавеждане и оборудване.

*Издръжливост на стресови ситуации.
*Енергичност и лоялност на работното място.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

*Спазва стандартите на качество и хигиена.
*Организиране на дейността така, че да поддържа утвърдените стандарти и качество на менюто.
*Съблюдава за годността на ястията.
*Носи отговорност за хигиената при производство и съхранение на хранителната продукция
*Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свърза¬ни с длъжността.
*Познаване на продуктите, новите техники на работа и обработка на храната.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

* въвеждащо обучение на обявената позиция
*Дългосрочна заетост.
*Постоянно трудово възнаграждение, гъвкаво- с постигнатите резултати;
*Работа в екип.
*Обучения свързани с извършваните дейности.
*Трудов договор и пълни осигуровки .
*Възможност за развитие и реализация.

Кандидатствай по тази обява
КИШИШКОВА 2013 ООД  Известие за нови обяви
Повече за КИШИШКОВА 2013 ООД
Всички обяви на КИШИШКОВА 2013 ООД