22.05.2020, Ref.#: 1018
Пицар/ка, ПИП 2013 ЕООД
Месторабота Враца, бул.Втори Юни; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1000 BGN (Нето)

Пицар/ка

ПИП 2013 ЕООД търси да назначи ПИЦАР/КА.

Отговорности:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна.
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така и собствения му външен вид и работно облекло.
• Спазва правилника за вътрешния ред.

Изисквания:
• Опит на подобна длъжност - задължително.
• Съзнателна, отговорна и енергична личност.
• Възможност за работа на смени по график.
• Умения за работа в динамична среда.

Ние предлагаме:
• Добри условия на труд.
• Гъвкаво работно време.
• Постоянен трудов договор.
• Социални и здравни осигуровки.
• Атрактивно възнаграждение.

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, моля изпратете ни своята автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ПИП 2013 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПИП 2013 ЕООД
Всички обяви на ПИП 2013 ЕООД