20.05.2020
ЛАБОРАНТ, ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Месторабота Ямбол; Постоянна работа; Пълно работно време

ЛАБОРАНТ

Във връзка с разширяване на своето производтсво ,
Предприятие за преработка на маслодайни култури и рафиниране и бутилиране на растителни масла търси да назначи лаборанти при следните изисквания:

Описание:
Работата изисква извършване на анализи при рафинирането на растително масло;

Изисквания:
- висше образование - химически техникум, хранително-вкусов техникум; колеж, университет;
- готовност за работа на смени;
- с опит;
- умение за работа в екип;

Отговорности и задължения:
-прецизност, точност, коректност при извършване на анализите;

Фирмата предлага:
- добро заплащане;
- дългосрочна заетост;
- много добри условия за работа;
- транспортните разходи се поемат от фирмата;
- възможност за професионално развитие в утвърдена за отрасъла си компания;
- трудов договор;
- работа на смени

Ако желаете да сте част от работния екип във фирма, покриваща европейските стандарти, ако сте организирани и динамични личности, с мотивация за реализация и израстване в йерархията, моля, кандидатствайте по тази обява,

Очакваме вашите документи: Автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка. Документите ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Договорът ще бъде сключен с Геострой Инженеринг ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Всички обяви на ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД