15.05.2020, Ref.#: КПК/П
КОНСУЛТАНТ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ в МОЛ за гр. София, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

КОНСУЛТАНТ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ в МОЛ за гр. София

Ние от Пощенска банка имаме над 27-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Модерна банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За един от Специализираните ни Центрове в МОЛ за Кредитиране „Моменто“ в град София набираме Консултанти Потребителско Кредитиране .

Ако искаш да си част от амбициозен и сплотен екип;
Ако търсиш възможности да учиш, развиваш и даваш идеи;
Ако искаш да се реализираш успешно в сферата на продажбите и търсиш най-доброто място за това;
Ако искаш възможност за кариерно развитие в страхотен екип от професионалисти в международна финансова институция

Ще се радваме да се срещнем и обсъдим възможността да се присъедините към екипа ни на позиция КОНСУЛТАНТ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ

Основни отговорности:

• Продажба на финансови продукти на физически лица в Центрове за Кредитиране „Моменто“ на Пощенска Банка;
• Оказва съдействие на клиентите при избора на продукт, който да удовлетворява изискванията и нуждите им;

Изисквания:

• Активност и висока мотивация при работата и привличането на клиенти;
• Висше образование (придобито или в процес на придобиване);
• Много добро ниво на компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;

Нашето предложение:

• Динамична работа в екип от професионалисти и постоянно разширяваща се гама от продукти и услуги;
• Отлична възможност за кариерно развитие в международна финансова институция
• Високо фиксирано възнаграждение и допълнителни бонуси в зависимост от постигнатите резултати
•Отличен социален пакет включващ 25 дни годишен отпуск, допълнително здравно осигуряване, допълнителна тринадесета заплата включена в трудовото споразумение, преференциални условия по банкови продукти, безплатни професионални обучения и др.
• Възможност за работа на смени, работно време - като това на МОЛ, изключително подходяща позиция за студенти;

Моля изпратете мотивационно писмо, подробна автобиография на български или английски език и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка