15.05.2020
КООРДИНАТОР ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ, НИГАЛ 7 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1100 BGN (Нето); Езици: Английски, Турски

КООРДИНАТОР ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

Основни задължения:
- Да издава фактури(кредитни известия) и необходимите сертификати за продажбите на стоката
- Да осъществява телефонни разговори с клиенти и доставчици на професионално ниво
- Да възлага и приема поръчки, организира логистиката, и проследява изпълнението на
доставките в определените времеви рамки;
- Да съблюдава спазването на количествените, качествените и стойностни показатели на
стоките от доставчиците и изготвя протоколи за рекламации при отклонение от качеството
- Участва в проследяването на количествата, годността и качеството на стоката в склада;
- Изготвя справки и отчети за нуждите на Ръководството.

Изисквания:

- Завършено ВИСШЕ ИКОНОМИЧЕСКО образование(практика като Счетоводител е предимство)
- Минимум 1 година опит на подобна длъжност(предимство)
- Много добри компютърни умения - MS Office. Работа със складови и програми е предимство;
- Аналитично мислене, организираност и лоялност;
- Умения за приоритизиране и внимание към детайлите ;
- Умение за работа в екип;
- Активен шофьор, свидетелство за управление на МПС кат. Б. ;
- Английски и турски език на работно ниво е предимство.
- Възможност за работа за ден събота до обяд

Компанията предлага:
- Възможност за кариерно и личностно развитие;
- Работа в динамичен екип от професионалисти;
- Адекватно за позицията възнаграждение с бонусиране при допълнително постигнати резултати.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, са лични данни и ще ги използваме само за целите на настоящия подбор, като след приключването му ще бъдат изтрити.

Кандидатствай по тази обява
НИГАЛ 7 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИГАЛ 7 ЕООД
Всички обяви на НИГАЛ 7 ЕООД