14.05.2020
АВТОТЕНЕКЕДЖИЯ, СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

АВТОТЕНЕКЕДЖИЯ

Автосервиз намиращ се на ул."Околовръстен път " №251 Б търси да назначи автотенекеджия.

Изисквания към кандидата:
- предишен опит в тенекеджийските ремонти - използване на пневматични инструменти, опит със заваръчна техника и работа със стенд за изправяне на тежко ударени автомобили
- средно образование, висше - с предимство
- желание за самоусъвършенстване и добра лична организация
- свидетелство за управление на МПС.

Основни задължения :
- изчукване, заваряване, изработване и напасване на нови детайли
- разоборудване на автомобили, преди постъпването им в бояджийно отделение
- ремонт на метални детайли (калници, врати, капаци и др.) чрез изчукване, заваряване, точкуване
- разоборудване на автомобила за извършване на допълнителен огледи от застрахователните компании

Какво предлагаме:
- работа в утвърдена компания с екип от професионалисти
- трудов договор
- добри условия на труд
- отлично заплащане обвързано с постигнатите резултати

Ако желаете да кандидатствате по тази обява ,моля да изпратите актуална автобиография със снимка.Кандидатурите ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените ще бъдат поканени на интервю.Данните ,които предоставяте доброволно , са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита.

СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Всички обяви на СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД