13.05.2020, Ref.#: 203185691
★★★ Монтажник, ЗЕТ ЗЕТ ГРУП ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 2500 BGN (Бруто)

Монтажник

Компанията търси да назначи отговорни монтажници или монтажни бригади.
"Зет Зет Груп“ ООД е развиваща се строителна фирма, която работи успешно на българския пазар. Компанията е специализирана в изграждането на фасадни архитектурни облицовки за промишлени и административни сгради и всички необходими строително-монтажни работи към тях.

Основни задължения и описание на длъжността:
- Монтаж на термопанели
-Монтаж на покривна ламарина
- Производство и монтаж на метални конструкции
- Монтаж на фасадни облицовки
- Монтаж на ламаринени обшивки и др.

Изисквания:
- Опит на подобна работа
- Спазване всички фирмени изисквания за качество
- Отговорност към поставените задачи
- Умения за работа в екип

Какво можем да Ви предложим:
- Трудов договор
- Отлично възнаграждение плюс допълнително заплащане
- Платен годишен отпуск
- Осигурен транспорт
- Работно облекло, обувки и нужните ЛПС
- Възможност за професионално развитие
- Осигурена квартира за кандидати, живеещи извън София

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ЗЕТ ЗЕТ ГРУП ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЗЕТ ЗЕТ ГРУП ООД
Всички обяви на ЗЕТ ЗЕТ ГРУП ООД