12.05.2020
Технически сътрудник, СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Месторабота Плевен; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически сътрудник

"СОТ" ЕООД е най-голямата охранителна компания в страната и лидер в бранша на Балканския полуостров.
Във връзка с разширяване на дейността в гр.Плевен фирмата търси да назначи мотивиран служител за офиса си.
Основни изисквания:
• Средно, средно-специално образование или по-високо;
• Добра компютърна грамотност –MS Office; Word; Excel; Outlook; Internet Explorer;
• Аналитично мислене и готовност за поемане на отговорност;
• Експедитивност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;
• Комуникативност и способност за работа в екип;
• Организираност и системен подход в работата.

Опит на подобна позиция се счита за предимство

Задължения и отговорности:

• Приемане на телефонни обаждания;
• Бързина при въвеждане на данни;
• Водене на входяща и изходяща кореспонденция;
• Бърза мисловна дейност за справяне в ежедневни ситуации;
• Отговорност и точност при изпълнение на служебните задължения;
• Конфиденциалност по отношение на всички данни и обслужване

Предлагаме:
• Трудов договор и осигуровки;
• Отлично възнаграждение;
• Сигурност на работното място и отлични условия на труд;
• Фирмено обучение.

При интерес от Ваша страна изпратете автобиография с телефон за връзка и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. "СОТ" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Всички обяви на СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД