11.05.2020
Офис администратор на половин работен ден, NICE HOME Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Офис администратор на половин работен ден

Търсим да назначим ОФИС АДМИНИСТРАТОР на половин работен ден

Основни задължения:

- Подпомага и координира работата на Управителя;
- Осъществява комуникацията между служителите на фирмата, клиенти, бизнес партньори и др.
- Работа с държавни и общински институции, изваждане на документи.
- Обработване на база данни;
- Подготвяне на договори за сключване на сделки с недвижими имоти;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА

- ТВЪРДО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ
- Фирмено обучение;
- Професионално развитие;
- Работа в млад и сплотен колектив;
- Отлични работни условия в офиса на агенцията;
- Служебен телефон и компютър;
- Специализиран вътрешен софтуер за недвижими имоти и достъп до база данни;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

- добри компютърни умения – работа с MS Office (основно Microsoft office word) и Internet;
- Умения за водене на кореспонденция;
- Умения за работа с офис техника;
- Да има организационни и координационни качества;
- Да са търпеливи и да имат желание да се учат, .
- Дисциплинирана, честна и отговорна личност.

РАБОТАТА Е ПОДХОДЯЩА И ЗА СТУДЕНТИ.
Кандидатите ще бъдат подбрани и извикани в зависимост от личните качества.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Моля прилагайте снимка към CV-то и отбележете в кой квартал живеете.

Кандидатствай по тази обява
NICE HOME Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за NICE HOME Ltd.
Всички обяви на NICE HOME Ltd.