08.05.2020
Продавач-консултант, ЕЛ ТАБЛЕРО ЕООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 850 до 1400 BGN (Нето)

Продавач-консултант

Търговска верига "The Funny T-shirts Factory" с предмет на дейност изработка на тениски с щампа в Мол Галерия Бургас търси да назначи продавач-консултанти.

Задължения:

- Посрещане и обслужване на клиентите в търговския обект;
- Предлага и консултира клиентите при избора на съответния артикул;
- Пред-печат печат на избраният от клиента артикул;
- Поддържане на търговския вид и хигиена на работното място;

Изисквания:
- Организираност
- Отговорно отношение към работните задължения
- Енергичност и позитивно излъчване
- Комуникативност
- Сръчност

Фирмата предлага:

-Трудов договор и осигуровки
-Приятна и позитивна работна среда
-Работа в млад и амбициозен колектив
-Стимулиращо заплащане
-Започване веднага

Документи за кандидатстване:Снимка и CV

Кандидатствай по тази обява
ЕЛ ТАБЛЕРО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕЛ ТАБЛЕРО ЕООД
Всички обяви на ЕЛ ТАБЛЕРО ЕООД