08.05.2020
НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО, ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Месторабота Ямбол; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1500 BGN (Нето)

НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО

Началник смяна в предприятие

Предприятие за преработка на олио и етерично маслени култури търси да назначи НАЧАЛНИК СМЯНА С висше (средно) ТЕХНИЧЕСКО образование при следните изисквания:

Основни отговорности
• Участва в производствените процеси и отговаря за достигане на изискваните характеристики на произвежданата продукция.
• Отговаря за стриктното изпълнение на технологичните процеси.
• Осъществява текущ и последващ контрол по време на производствения цикъл.
• Следи за съответствието на продукцията с установените норми, както и за точното изпълнения на технологичните процеси.
• Отговаря за работата на техническия екип, ангажиран с производството.

Изисквания
• Минимум 2 години опит по специалността /като началник производство/
• Отговорност и ангажираност към работата.

Фирмата предлага:
- добро заплащане;
- дългосрочна заетост;
- много добри условия за работа;
- транспортните разходи се поемат от фирмата;
- възможност за професионално развитие в утвърдена за отрасъла си компания;

Ако желаете да сте част от работния екип във фирма, покриваща европейските стандарти, ако сте организирани и динамични личности, с мотивация за реализация и израстване в йерархията, моля, кандидатствайте по тази обява,
като посочите Ref. N.
Благодарим Ви!

Очакваме вашите документи: Автобиография, Мотивационно писмо и актуална снимка. Документите ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Всички обяви на ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД