07.05.2020
★★★ Хигиенист/ка на пълен работен ден, QUESTE Ltd  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 800 BGN (Нето)

Хигиенист/ка на пълен работен ден

Компания КУЕСТЕ ЕООД търси да назначи ХИГИЕНИСТ/КА за почистване на офис.
Позицията е свързана с поддържането на чистотата и ред.

Основни задължения:
  • Ежедневно поддържане на хигиената на офиса.
  • Ежемесечно заявяване за необходимите почистващи материали, препарати и съоръжения за почистване.
Изисквания към кандидатите:
  • Опит на същата позиция
  • Търсим позитивен и отговорен човек с желание за работа
  • Лоялност и коректност
  • Качество на извършваната работа
  • Прецизност и взискателност

Ние предлагаме:
  • Твърдо месечно възнаграждение , коректност и дългосрочност.
  • Работно време: пълен работен ден с обедна почивка

Ако проявявате интерес към обявената позиция,
моля изпратете своята автобиография с приложена снимка.
Ще се свържем в кратък срок с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
QUESTE Ltd  Известие за нови обяви
Повече за QUESTE Ltd
Всички обяви на QUESTE Ltd